Dzień Dobry Ice Kraków Reportaż Fotograficzny, Kraków, Polska

In Events, Kraków, Life, Photography
Scroll this

Reportaż z wydarzenia o nazwie Dzień Dobry Ice Kraków.

Akcja „Dzień dobry ICE Kraków” dedykowana jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekać będą: pokazy taneczne, pierwszej pomocy oraz pokazy działalności prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków, malowanie twarzy, dyskoteka, warsztaty designu, Lego – History Land, a także warsztaty kulinarne przygotowane wspólnie z partnerami wydarzenia. We foyer pojawi się także firma Duckie Deck, której wartszaty podczas poprzedniej edycji Dzień dobry ICE Kraków cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Każda edycja Dzień Dobry ICE Kraków to ukłon w stronę krakowskich rodzin. Dajemy pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania czasu razem, a ICE Kraków jest otwarte na młodych, na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości – podkreśla Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego do spraw marketingu. (KBF jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków).

Najbliższa odsłona „Dzień dobry ICE Kraków” to już kolejne wydarzenie tego cyklu, przygotowywane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. W ciągu całego spotkania jego uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia budynku ICE Kraków. Po obiekcie oprowadzać będą pracownicy Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków.

Dziękuję za wizytę.
Wojciech Wandzel